O internecie
Internet z serialu IT Crowd, małe czarne plastikowe pudełko z niewielkim czerwonym światełkiem na górze
Internet z serialu IT Crowd

Witam Cię na części bloga poświęconej Internetowi.


Jako nastolatek zacząłem interesować się stronami internetowymi i siecią, zaczynałem od podstaw: HTML, CSS i edytor WYSIWYG. Dwadzieścia lat temu nie każdy posiadał komputer i internet, sam zaczynałem (ale śmiesznie to brzmi) w kawiarenkach internetowych i pracowni szkolnej. Wiedzę czerpałem z czasopism i kilku książek, które wpadły mi w ręce. Nie było wtedy jeszcze YouTube i miliona kursów online.


Nigdy nie wiązałem przyszłości zawodowej z Internetem. W 2009 roku znalazłem jednak zatrudnienie w porównywarce cenowej Skąpiec.pl, zacząłem uczyć się działania baz danych, programowania, pozycjonowania itp. Dobrze wspominam te kilka lat. W międzyczasie założyłem działalność gospodarczą i tworzyłem strony dla małych firm oraz swoje projekty.


Dziś pracuję na pełny etat za granicą i tylko popołudniami zajmuję się dłubaniem w necie, jako hobby. Osiągnąłem swój kompromis. Internet rozwija się bez przerwy, w tej części bloga opisuję co mnie zaskoczyło, zainteresowało lub po prostu warte jest zauważenia.


Zapraszam.

Klikos.pl 2012-2024 Klikos.co.uk
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
klikos.pl