Dzieje się w sieci, Klikos.pl > Ogółem pierwszy wpis

Ugółem pierwszy mój wpis

Trochę o tej stronie i o mnie

Od momentu w którym ta strona fizycznie stoi na serwerze minęło mnóstwo czasu. Poprzednio pod tym adresem znajdowała się wizytówka mojej firmy, potem długo nic, w końcu postawiłem taką stronę-blog na której umieszczać miałem swoje wypociny dotyczące wydarzeń bieżących lub ogólne swoje przemyślenia. Obecnie czuję się jakby ktoś zabrał ot tak dwa lata mojego życia. Pewnie nie tylko ja się tak czuję. Jest koniec 2021 roku. Przez ostatnie dwa lata na Świecie wydarzyło się sporo i jednocześnie nic tak naprawdę wokół mnie. Czułem i czuję trochę związane ręce i szok, jakby coś stało się nagle.

Czas ucieka

No dobrze, dziś jest dziś i mój planem jest odzyskanie ostatnich dwóch lat, a może nawet dwudziestu z kawałkiem. Od dawna czułem, że coś jest nie tak i nie wiedziałem co to może być. Od roku odkrywam siebie na nowo. Pracuję nad swoimi emocjami i myślami. Buduję od nowa części siebie. Okazało się, że coś tu i tam było nie tak. Nie jestem perfekcyjny, chyba nikt nie jest i to w zasadzie jest ok. Będę pisał o tym i o tamtym, całe szczęście nikt nie musi tego czytać. Nie warto.

Gotowy do startu?

Przez ostatnie dwa lata przeczytałem lub przesłuchałem mnóstwo książek, podcastów i materiałów innego typu. Zdecydowanie więcej niż przez całe swoje życie. Teraz pora zacząć działać, zacząć coś robić, ogólnie zacząć. Tak jak zawsze starałem się nie popełniać błędów i unikać sytuacji w których mogę ten błąd popełnić dziś jestem gotowy to zmienić. Problemem może być jeszcze kłopot w zarządzaniu czasem i ogólnie pozycja jako-tako startowa. 

Klikos.pl 2012-2024 Klikos.co.uk
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
klikos.pl